kyiv-80-50
kyiv-80-50
kyiv-80-50
kyiv-80-50
kyiv-80-50

Інструкція інформування в Київській Архиєпархії УГКЦ

Share

1. Внутрішня комунікація в Київській Архиєпархії УГКЦ

А. Весь контроль, про розіслані та отримані листи, здійснюється виключно через Протопресвітерські електронні поштові скриньки; рівно ж Протопресвітерські скриньки підключені до послуги «Гугл Календар» для вписання, редагування та оновлення Душпастирського плану Протопресвітерами в Електронний календар КА (KA-ACTIONS), який автоматично відображається на сайті КА в рубриці «Події КА».

Перелік Протопресвітерських електронних скриньок:

Київське Протопресвітерство: ugcc.kyiv@gmail.com

Білоцерківське Протопресвітерство: bc.ugcc@gmail.com

Вишгородське Протопресвітерство: ugcc.vyshhorod@gmail.com

Вінницьке Протопресвітерство: vinnyca.ugcc@gmail.com

Житомирське Протопресвітерство: ugcc.zhytomyr@gmail.com

Черкаське Протопресвітерство: cherkasy.ugcc@gmail.com

Чернігівське Протопресвітерство: ugcc.chernihiv@gmail.com

 

Б. Отцям-протопресвітерам потрібно постійно користуватися Протопресвітерською електронною скринькою, налаштувати службу «Гул Контакти» під адресну розсилку священикам ввіреного йому Протопресвітерству; активувати та налаштувати служби «Гугл Календар» та «Гугл Диск».

В разі зміни Протопресвітера, передати всі налаштування та паролі Протопресвітерської електронної скриньки своєму наступнику.

 

В. Курія, в електронному форматі, відсилає всім священикам КА повідомлення архиєпархіяльного чи загальноцерковного характеру та копію на Протопресвітерську електронну скриньку.

Всі священики, отримавши листа, надсилають потвердження про отримання листа на електронну скриньку свого Протопресвітерства. В разі відсутності «потвердження про отримання листа», Протопресвітер, в телефонний спосіб вияснює у священиків, які не надіслали «потвердження», чи вони отримали і ознайомлені з інформацією, яка надійшла від архиєпархіяльної курії.

Аж після того, як Протопресвітер отримає «потвердження» від УСІХ священиків ввіреного йому Протопресвітерства, надсилає листа до курії (kyiv.ugcc@gmail.com) з повідомленням, що інформація доведена до відома священиків його Протопресвітерства.

Г. У випадку «надзвичайного інформування», коли виникають форс-мажорні ситуації, які потребують швидкого інформаційного донесення, курія, в електронному форматі, відсилає всім священикам КА повідомлення архиєпархіяльного чи загальноцерковного характеру та копію на Протопресвітерську електронну скриньку, повідомляючи Протопресвітера також через «смс».

Протопресвітер, отримавши «смс», пересилає його всім священикам ввіреного йому Протопресвітерства. Після того, як впевниться, що інформація доведена до відома УСІХ священиків, надсилає листа до курії (kyiv.ugcc@gmail.com) з повідомленням, що інформація донесена.

 

Д. Для ефективної комунікації всі повідомлення від архиєпархіяльних Комісій та Центрів здійснюються через курію, з дотриманням пунктів І.1.В-Г.

 

2. Зовнішня комунікація Київської Архиєпархії УГКЦ

А. «Фейсбук»

  1. Отець-протопресвітер створює сторінку ввіреного йому Протопресвітерства у соціальній мережі Фейсбук і спільно зі священиками протопресвітерства обирають відповідального за її редагування.
  2. Кожен священик створює парафіяльну сторінку у соціальній мережі Фейсбук і сам, або делегувавши цю справу комусь із мирян, дбає про її наповнення.
  3. Ті священики, які вже створили парафіяльні сторінки у соціальній мережі Фейсбук, дбають про її оптимізацію та наповнення.

 

Б. «Wikipedia»

Кожен священик (парох/адміністратор) готує Інформаційну довідку про свою парафію (історія парафії / хронологія, історія будови храму, опис парафіяльних спільнот, перелік священиків, які служили / служать, світлини храму, спільнот…) і подає її в письмовому виді до курії.

Курія архиєпархії створює окремі енциклопедичні статті про парафії КА на платформі «Wikipedia».

 

  1. «Google maps»

Кожен священик розміщує в «Google maps» місце розташування свого храму (приміщення, де здійснює богослужіння), прописує години служб, контактну інформацію, світлини.

За консультаціями та допомогою кожен священик може звернутися до курії.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.