kyiv-80-50
kyiv-80-50
kyiv-80-50
kyiv-80-50
kyiv-80-50

ВЕЛИКОДНЄ ПРИВІТАННЯ ВЛАДИКИ ЙОСИФА МІЛЯНА 2020

Share

З нагоди Великодня Преосвященний Владика Йосиф Мілян, Єпископ-помічник Київський привітав усіх вірян з Пасхальними торжествами.

ВЕЛИКОДНЄ ПРИВІТАННЯ ВЛАДИКИ ЙОСИФА МІЛЯНА 2020

З нагоди Великодня Преосвященний Владика Йосиф Мілян, Єпископ-помічник Київський привітав усіх вірян з Пасхальними торжествами.«З серця усім зичу, щоб ми всім простили з Воскресінням Христовим і друг друга обнімім, як каже Воскресла Утреня. Христос приніс нам велику радість та перемогу. Тим які в простолюді й тим кому доручено вершити великі діла. Господь усіх нас об’єднав у Своїй перемозі, котра торкає смертну і грішну людину та виводить до щасливої вічності через Христове Воскресіння», – побажав Єпископ.Прес-служба Київської АрхиєпархіїКиївська Архиєпархія УГКЦУкраїнська Греко-Католицька Церква – Ukrainian Greek Catholic ChurchЄпископ Йосиф Мілян#УГКЦ #КиївськаАрхиєпархія #Церква_і_Медіа #ВЕЛИКДЕНЬ_2020 #коронавірус #пандемія #ЦеркваМи хочемо бути поруч з Вами і разом з Вами ставати кращими. Будемо раді бачитися частіше та спілкуватися з вами у соціальних мережах, а зокрема на нашій сторінці у FacebookХочете отримувати найважливіші новини в месенджер? Підписуйтеся на наш телеграм каналПРОСИМО ВАС ПІДТРИМАТИ РОБОТУ НАШОГО САЙТУ, ЩОБ МИ ЕФЕКТИВНІШЕ СЛУЖИЛИ СЛОВУ БОЖОМУ В УМОВАХ СУЧАСНИХ ВИКЛИКІВ.МЕДІЙНІ ІНІЦІАТИВИ КИЇВСЬКОЇ АРХИЄПАРХІЇ МОЖЕТЕ ПІДТРИМАТИ СКОРИСТАВШИСЬ ЦИМИ РЕКВІЗИТАМИ:Рахунок в UAH:UA563802690000026000060257238БО “ВСЕУКРАIНСЬКА БЛАГОДIЙНА ОРГАНIЗАЦIЯ ВСЕУКРАIНСЬКИЙ ФОНД СПРИЯННЯ РОЗВИТКУ ДУХОВНОСТІ “СОБОР”ЄДРПОУ: 37044719Назва банку: СТОЛИЧНА ФIЛIЯ АТ КБ “ПРИВАТБАНК

Gepostet von Київська Архиєпархія УГКЦ am Sonntag, 19. April 2020

«З серця усім зичу, щоб ми всім простили з Воскресінням Христовим і друг друга обнімім, як каже Воскресла Утреня. Христос приніс нам велику радість та перемогу. Тим які в простолюді й тим кому доручено вершити великі діла. Господь усіх нас об’єднав у Своїй перемозі, котра торкає смертну і грішну людину та виводить до щасливої вічності через Христове Воскресіння», – побажав Єпископ.